Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

SOLD Nieruchomości

Powstańców Śląskich 9 Ozimek

Mapa

530 088...

530 088 088

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 8:00

specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkaniowe

www.soldnieruchomosci.com.pl/

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością towarzyszymy Państwu w jednym z najważniejszych momentów w życiu, podczas wyboru miejsca zamieszkania. Jesteśmy w momencie stawiania Waszych pierwszych kroków ku samodzielności gdy zaczynacie od ciasnej kawalerki. Jesteśmy obecni podczas dojrzałego i świadomego wyboru domu dla Waszej rodziny. Nie opuszczamy Państwa w trudnych momentach życia, gdy wraz z upływem lat, opadają siły i należy znaleźć wygodne, najlepiej bezobsługowe mieszkanie blisko rodziny, sklepów i lekarza.

Nieustannie świadczymy usługi budowlane. Jesteśmy pionierami na rynku deweloperskim w naszej okolicy. Oddaliśmy już dwie szeregówki w Antoniowie. Zaczynamy budowę osiedla domów w zabudowie bliźniaczej.

Doskonale znamy potrzeby mieszkańców na naszym regionalnym rynku nieruchomości. Celująco orientujemy się w warunkach mieszkaniowych panujących w naszej okolicy. Wzbogaciliśmy nasze zasięgi o usługi architekta, geodety. Oferujemy współpracę z notariuszami i radcami prawnymi. Podpowiadamy najbardziej atrakcyjne sposoby kredytowania, pomagamy w uzyskaniu środków pieniężnych z banku.

Zachęcamy Państwa do wykorzystania naszego doświadczenia. Jesteśmy świadomi, że zakup nieruchomości wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Powszechne jest kredytowanie tych zakupów. Dokonując inwestycji życia w naszym towarzystwie, możecie Państwo być pewni najlepszego wyboru i doskonale zainwestowanych środków pieniężnych.

Jesteśmy bezdyskusyjnymi fachowcami. Znamy wszystkie techniki i zasady budowlane, świetnie orientujemy się na rynku materiałów budowlanych. Gwarantujemy, że każda nieruchomość, którą posiadamy w naszej ofercie, jest prześwietlona pod względem technicznym i jakościowym. W naszym biurze otrzymacie Państwo zawsze szczerą, profesjonalną opinię i fachową, rzeczową poradę.

Nasze doświadczenie to GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA.

Biuro Nieruchomości SOLD to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy chcą INWESTOWAĆ w przyszłość racjonalnie. Dla wszystkich, którzy stawiają na MĄDRY WYBÓR. Dla wszystkich, którzy liczą na odpowiedzialne PARTNERSTWO!

Zapewniając Państwu usługi najwyższej jakości, zachęcamy do współpracy.

Tomasz Kowalczyk i Katarzyna Płoszaj

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

52

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia SOLD Nieruchomości

Filtruj

355 000 zł100 m² 3 550 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:988 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 100 m , położony na dużej, zielonej i dobrze usytuowanej działce...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł5 330 m² 71,29 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki budowlanej w okolicy Strzelec Opolskich? W kameralnej, spokojnej okolicy? Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana...

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł740 m² 243,24 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w Turawie? Gdzie jezioro jest w odległości 2 minut piechotą? i w bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się tereny...

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł330 m² 3 606,06 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal gastronomiczny + budynek z dwoma odrębnymi mieszkaniami. Zlokalizowany na 17,5 ara działce w centrum Ozimka. Lokal przy głównej...

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł460 m² 2 934,78 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 460 m , położona na działce 1600 m w miejscowości Schodnia, przy ul. Powstańców Śląskich....

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł300 m² 4 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia punkt - teren o powierzchni ok (13mx23m), pod przyczepę gastronomiczną, kiosk lub garaże (blaszaki). Bardzo dobre i popularne miejsce...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 000 m² 1 500 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Na sprzedaż budynek w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok. 1000 m , zlokalizowany w strefie przemysłowej w Ozimku (woj....

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł248,46 m² 2 531,59 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Szukasz domu blisko jezior turawskich? Z pięknym widokiem na pola i łąki oraz las? Na dużej działce? Z zachowaniem dogodnego dojazdu do...

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł126 m² 2 341,27 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Szukasz domu w otoczeniu natury, w ciszy i spokoju? Ta oferta jest dla Ciebie! We wsi Knieja, w sercu zielonych lasów, znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 019 m² 89,15 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20,19 arów (2019 m ) położona w miejscowości Kadłub, gmina Strzelce Opolskie, przy...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł6 400 m² 77,97 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren komercyjny przy dk46 gotowy do szybkiego uruchomienia działalności. Nieruchomość o powierzchni 64,16 ar, położona w Schodni przy drodze...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:917 m²

Dom wolnostojący i pięknym ogrodem w miejscowości Dobrzeń Wielki. Usytuowany na działce o powierzchni 0,0917 ha. Budynek mieszkalny 3...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł81,58 m² 7 097,33 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu - Jesionowe Zacisze to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Ozimku, która łączy nowoczesność z naturalnym pięknem...

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 220 m² 34,16 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3220 m2, położona w przepięknej i spokojnej okolicy Krasiejowa. W bliskiej odległości...

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł861 m² 46,46 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w ciekawym miejscu? Na uboczu? Na cele wypoczynkowe? Na sprzedaż rewelacyjna działka zlokalizowana w miejscowości Schodnia gm....

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł83,30 m² 5 402,16 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Ozimku? W atrakcyjnej lokalizacji? Kompletnie umeblowane? Do zamieszkania od zaraz? Na sprzedaż mieszkanie położne...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł160 m² 1 562,50 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż wielofunkcyjny, parterowy lokal handlowo-usługowy, położony w miejscowości Zawadzkie! możliwe jest wynajęcie lokalu. Zlokalizowany...

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł924 m² 292,21 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zabudowa usługowa z możliwością zamieszkania! Szukasz działki w wyjątkowej lokalizacji, idealnej pod działalność gospodarczą np. domki na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł95,01 m² 7 357,12 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej ! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy dom w miejscowości Szczedrzyk. Nieruchomość położona...

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 049 m² 133,46 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale bez konieczności biegania po urzędach i płacenia za kosztowne przyłącza? Ta działka to...

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł11 380 m² 7,91 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna zlokalizowana w miejscowości Biestrzynnik, gm. Ozimek. Powierzchnia 1,138ha Wymiary: 79m x 149 m Kształt:...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł103,20 m² 12 587,21 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:561 m²

Dom W stylu zakopiańskim | widok na góry | inwestycja I prywatny azyl Nieruchomość, która łączy w sobie dwie najważniejsze funkcje:...

Szczegóły ogłoszenia

122 640 zł730 m² 168 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana (nr. 6) położona w zacisznej i sielskiej miejscowości Kotórz Mały, w gminie Turawa. W linii prostej...

Szczegóły ogłoszenia

85 170 zł16 700 m² 5,10 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,6700 ha, położona w miejscowości Grodziec, w gminie Ozimek, w spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyobraź sobie miejsce, które możesz stworzyć dokładnie po swojemu bez kompromisów i narzuconych rozwiązań. Ten dom to idealna baza do realizacji...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Ponad 1 ha ziemi z domem i zabudowaniami Zwóz, gm. Dobrodzień Zwóz (46-380), woj. opolskie pomiędzy Dobrodzieniem a Lublińcem. Cicha,...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł390 m² 3 589,74 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 114 m²

Do sprzedaży dwukondygnacyjnym obiekt handlowo biurowy z wieżą w środkowej części budynku oraz z pawilonem parterowym, położonym na 31...

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł324 m² 2 925,93 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:729 m²

Za tę cenę w Opole kupisz jedno mieszkanie w bloku. Tutaj zyskujesz nieruchomość z potencjałem na trzy niezależne mieszkania, dodatkową...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł178 m² 3 455,06 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 178 m znajdujący się w Dylakach, gm. Ozimek. Usytuowany...

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 030 m² 281,55 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 10,3 a położona na samym początku Chrząstowic w świetnej lokalizacji z bardzo dogodnym dojazdem...

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł195 m² 6 564,10 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:970 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 162 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Chrząstowic. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 100 m² 236,36 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę domu w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!...

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 763 m² 51,05 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 17,63a. Na mapie nr 3. Zlokalizowana w miejscowości Spórok, gm. Kolonowskie, 5 min od Krasiejowa!...

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 250 m² 220 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki na swój wymarzony dom blisko Opola? Nie przy głównej drodze? Z bardzo dogodnym dojazdem do Opola ? Na sprzedaż działka budowlana...

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł2 334 m² 220,65 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Zawada gmina Turawa. Szybki dojazd do Opola! Działka o powierzchni 2334 m2....

Szczegóły ogłoszenia

189 600 zł2 370 m² 80 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-produkcyjna o powierzchni 0,2370 ha położona w Strzelcach Opolskich przy ul. 1 maja. Działka objęta miejscowym...

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 617 m² 85,98 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Żędowicach, gmina Zawadzkie Prezentujemy wyjątkową działkę narożną o powierzchni 0,2617 ha, doskonale...

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł3 170 m² 45,11 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz większej działki pod budowę domu? W bliskiej odległości od Ozimka? Może w Krasiejowie? Do sprzedaży działka budowlana...

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł54,85 m² 7 657,25 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania kompletnie urządzonego w okolicy Ozimka? Gdzie możesz zamieszkać bez dodatkowych kosztów związanych z remontem czy zakupem...

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł140 m² 1 271,43 zł/m²

Katarzyna Płoszaj

Katarzyna Płoszaj

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz domu z dużą zabudową gospodarczą? W mniejszej miejscowości, gdzie możesz wieść sielskie życie, na spokojnie prowadzić działalność...